-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Флеш-30 у кількості 200 шт.
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-013242-a
Завершена
148 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4d833ab5d22541438c90ebed9fdb146c
Внутрішній номер закупівлі:
28502094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-013242-a
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24610000-3 Готові вибухові речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 16:34 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 16:34 - 12.03.2026 16:34
Аукціон:
з 13.03.2026 14:32
Період кваліфікації:
12.03.2026 16:34 - 13.03.2026 15:51
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 000.00 Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Флеш-30 у кількості 200 шт.