-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трактор садовий HUSQVARNA TC 112- ID: UA-2026-09-03-002101-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275550
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 40231111ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міні трактор з причепо-навісним обладнанням- ID: UA-2024-12-18-006246-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23737291
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 40231111ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Грейдер колісний XG31801(вживаний)- ID: UA-2024-12-09-006022-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23574464
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 40231111ДК 021:2015: 16720000-8 Трактори, що були у використанніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міні-трактор з причепо-навісним обладнанням- ID: UA-2024-12-04-019021-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23518715
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 40231111ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги відміненоТорги відмінено -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міні-трактор з навісо-причепним обладнанням- ID: UA-2024-12-04-013754-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23514669
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 40231111ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мототрактор Файтер Т-16 NEW- ID: UA-2021-07-20-004730-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10782233
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 40231111ДК 021:2015: 16710000-5 МотоблокиЗавершена -