• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 2

Міні-трактор з навісо-причепним обладнанням

Торги не відбулися

2 071 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 5 178.50 UAH
Номер: bb634270be24482887a7f8c6adef3e9c
Внутрішній номер закупівлі: 23514669
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-04-013754-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
Контактна особа: Наталія Сербін +380960447896 dobrobutnovbug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 071 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.12.2024 14:59 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2024 14:59 - 12.12.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

Інформація про скасування

Номер: 0818f9881afd4964aeed5491c6b2673c
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Під час завантаження тендеру подвоїласт сума закупівлі.
Період оскарження: 04.12.2024 16:52 - 15.12.2024 00:00
Дата опублікування: 04.12.2024 16:52
Дата виконання: 15.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 035 700.00 Міні-трактор з навісо-причепним обладнанням
  • Лот №2 ₴1 035 700.00 Міні-трактор з навісо-причепним обладнанням