-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Міні трактор з причепо-навісним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-006246-a
Завершена
1 035 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 178.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 178.50 UAH
Номер:
0532b6010bc540da9a32af559439664e
Внутрішній номер закупівлі:
23737291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-006246-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40231111
-
Адреса:
55601, Україна, Миколаївська область, місто Новий Буг, вул.Грушевського, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сербін +380960447896 dobrobutnovbug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 035 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 11:15 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 11:15 - 26.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.12.2024 00:00 - 26.12.2024 10:38
Період завантаження договору:
01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 035 700.00 Міні трактор з навісо-причепним обладнанням