-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Грейдер колісний XG31801(вживаний)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-006022-a
Торги не відбулися
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер:
6858d580bdd9484fbe39c26d3f1d9131
Внутрішній номер закупівлі:
23574464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-006022-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40231111
-
Адреса:
55601, Україна, Миколаївська область, місто Новий Буг, вул.Грушевського, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сербін +380960447896 dobrobutnovbug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16720000-8 Трактори, що були у використанніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 11:32 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 11:32 - 17.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 000 000.00 Грейдер колісний XG31801