-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Грейдер колісний XG31801(вживаний)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-006022-a
Торги не відбулися
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2024 11:32 - 14.12.2024 00:00
Відповідь надана
Невідповідність коду ДК
Номер:
9148f797a07c4011874c0f8dd413e9b1
Дата опублікування:
12.12.2024 15:43
Опис:
Шановиний замовник, на якій підставі ви оголосили закупівлю зк Кодом ДК 16720000-8 — Трактори, що були у використанні, якщо предмета закупівлі є власний Код ДК - 021:2015- 43220000-1 – Грейдери та планувальники ?
Ви в курсі що укладений договір буде визнаний нікчемним, оскільки Код ДК не відповідає предмету закупівлі, що порушеє "Закон про публічні закупівлі"?
Відповідь:
Шановний,у вас є пропозиція стосовно предмету закупівлі? Закупівля ще не відбулась,щоб визнати договір нікчнмним, Дяуцю за підказку.
Дата відповіді:
13.12.2024 13:03