-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Міні-трактор з причепо-навісним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-019021-a
Торги відмінено
1 035 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 178.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 178.50 UAH
Номер:
bf9c66ffb3094a3c8d88d20218fa51f0
Внутрішній номер закупівлі:
23518715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-019021-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40231111
-
Адреса:
55601, Україна, Миколаївська область, місто Новий Буг, вул.Грушевського, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сербін +380960447896 dobrobutnovbug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 035 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 17:05 - 11.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 17:05 - 14.12.2024 00:00
Аукціон:
16.12.2024 12:06 - 16.12.2024 12:29
Період кваліфікації:
16.12.2024 12:29 - 17.12.2024 14:09
Період завантаження договору:
23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ea20bc73a78d435189523a4f3be5bb83
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Закупівля скасована в зв'язку із виявленням порушень у тендерній документаці під час їїподання.
Період оскарження:
23.12.2024 11:02 - 03.01.2025 00:00
Дата опублікування:
23.12.2024 11:02
Дата виконання:
03.01.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 035 700.00 Міні-трактор з причепо-навісним обладнанням