-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міні-трактор з причепо-навісним обладнанням
Оголошено тендер
1 035 700.00
UAH
Номер:
7d46c99b4cb24101ad4159b610aa86fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-023649-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40231111
-
Адреса:
55601, Україна, Миколаївська область, місто Новий Буг, вул.Грушевського, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40231111
-
Контактна особа:
Наталія Сербін +380960447896 dobrobutnovbug@ukr.net
-
Адреса:
55601, Україна, Миколаївська область, місто Новий Буг, вул.Грушевського, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 035 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Міні-трактор з причепо-навісним обладнанням
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 Трактори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2024 16:57
Дата модифікації:
04.12.2024 16:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Міні-трактор з причепо-навісним обладнанням
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 035 700.00 UAH