-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%)- ID: UA-2026-08-30-000627-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233010
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%)- ID: UA-2026-01-05-006966-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27839491
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%)- ID: UA-2025-10-15-015085-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26769847
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2025-07-15-011689-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25888160
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий, сир кисломолочний)- ID: UA-2025-01-13-011679-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24002906
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2024-11-21-009852-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23345740
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий, сир кисломолочний)- ID: UA-2024-05-13-010224-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21542530
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий, сир кисломолочний)- ID: UA-2024-05-13-005916-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21538236
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2024-01-17-007430-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20413745
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2024-01-10-004094-a
- Дата створення : 10.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20344214
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2023-01-25-012888-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16725748
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2022-03-03-003491-a
- Дата створення : 03.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14324377
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2022-02-23-003523-a
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14271065
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2022-02-13-000492-b
- Дата створення : 13.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14101346
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)- ID: UA-2022-01-28-013710-b
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13851333
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -