• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)

Торги не відбулися

274 729.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 373.65 UAH
Номер: a8a627ca360641ba94c7847d90793a5f
Внутрішній номер закупівлі: 14101346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-13-000492-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: ТЕТЯНА АНФЬОРОВА +380672037813 tatianaanferova@gmail.com http://mygiivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 274 729.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 373.65 UAH
Період уточнення: 13.02.2022 22:13 - 19.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2022 22:13 - 01.03.2022 12:00
Аукціон: з 02.03.2022 12:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний, не менше 9 %
Код ДК 021:2015: 15541000-2 Столовий сир
Кількість 1605 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Сир твердий, не менше 50 %
Код ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сир
Кількість 106 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ М`ясницький двір
Початкова пропозиція 271 732.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 732.50 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 3
Скарги 0