-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Оголошено тендер
274 729.00
UAH
Номер:
8285b188d95c489394865688f3850173
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-13-000415-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
274 729.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.02.2022 22:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сир кисломолочний, не менше 9 %
Кількість
1605 кілограм
Період постачання
(не задано)
Сир твердий, не менше 50 %
Кількість
106 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата за товар здійснюється замовником у безготівковій формі згідно накладної на підставі рахунку
Сума274 729.00 UAH