-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Тендер Prozorro UA-2023-01-25-012888-a
Завершена
104 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 048.73 UAH
мін. крок: 1% або 1 048.73 UAH
Номер:
851eb99ed8474707b11f05f2fc82aef6
Внутрішній номер закупівлі:
16725748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-25-012888-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ТЕТЯНА АНФЬОРОВА +380672037813 tatianaanferova@gmail.com http://mygiivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 873.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2023 15:18 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2023 15:18 - 02.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.02.2023 00:00 - 02.02.2023 16:24
Період завантаження договору:
08.02.2023 00:00 - 18.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 873.00 Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)