• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)

Оголошено тендер

104 873.00 UAH
Номер: b90b2d7d96f04514826d0db0c62fb781
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-25-002775-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 104 873.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.01.2023 13:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сир твердий (не менше 45%)
Код ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сир
Кількість 25 кілограм
Період постачання (не задано)
Сир кисломолочний (не менше 9%)
Код ДК 021:2015: 15541000-2 Столовий сир
Кількість 659 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата за товар здійснюється замовником у безготівковій формі згідно накладної на підставі рахунку
Сума104 873.00 UAH