• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)

Завершена

185 854.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 929.27 UAH
Номер: 27031746f5634f5a80244a94f9051fcf
Внутрішній номер закупівлі: 20413745
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-17-007430-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: СОФІЯ ПОЗДИШЕВА +380973878812 pozsofiya@gmail.com http://mygiivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 185 854.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.01.2024 12:39 - 22.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2024 12:39 - 25.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 25.01.2024 00:01 - 25.01.2024 14:56
Період завантаження договору: 31.01.2024 00:00 - 10.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴185 854.00 Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)