-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Оголошено тендер
185 854.00
UAH
Номер:
f1fa1ceeea1b45a48c68d487b3892d4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-17-003429-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
185 854.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2024 12:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сир кисломолочний, 9 %
Кількість
350 кілограм
Період постачання
(не задано)
Сир твердий, 45 %
Кількість
336 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата за товар здійснюється замовником у безготівковій формі згідно накладної на підставі рахунку
Сума185 854.00 UAH