-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-013710-b
Торги не відбулися
274 729.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 373.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 373.65 UAH
Номер:
5d4b137fa2304be7b147617282237860
Внутрішній номер закупівлі:
13851333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-013710-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Анфьорова +380672037813 tatianaanferova@gmail.com http://mygiivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
274 729.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 373.65 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 21:04 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 21:04 - 13.02.2022 21:00
Аукціон:
з 14.02.2022 14:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за товар здійснюється замовником у безготівковій формі згідно накладної на підставі рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний не менше 9 %
Кількість
1605 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Сир твердий не менше 50 %
Кількість
106 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ М`ясницький двір
×
-
Код ЄДРПОУ:
37113860
-
Контактна особа:
Цомін Олег Олександрович +380505270788 0505270788@ukr.net
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Кам`яномостівська 2в
Початкова пропозиція
271 732.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 732.50 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0