-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Оголошено тендер
274 729.00
UAH
Номер:
1521ee91a57d47728b9b098ea9cb6cb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-017634-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МИГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43470230
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, село Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
274 729.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти (сир твердий та кисломолочний сир)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2022 20:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума274 729.00 UAH