-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове фасоване- ID: UA-2025-12-29-006330-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27798592
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове фасоване- ID: UA-2025-12-02-017915-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27363601
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове 73%, фасування 180-200г- ID: UA-2025-12-02-014054-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27359723
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове фасоване- ID: UA-2025-01-15-007434-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24029857
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове 73%, фасування 200г- ID: UA-2025-01-14-014854-a
- Дата створення : 14.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24020468
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
- ID: UA-2023-12-27-012199-a
- Дата створення : 27.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20270486
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
- ID: UA-2022-12-29-002362-a
- Дата створення : 29.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16499977
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2021-12-17-004108-a
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13245351
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
- ID: UA-2021-02-08-000052-b
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8482995
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2021-01-25-000559-a
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8240283
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2020-01-21-000086-c
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4360797
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2019-02-04-001093-a
- Дата створення : 04.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3101293
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2018-01-22-002252-a
- Дата створення : 22.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1758671
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло вершкове (73% жирності)- ID: UA-2017-09-15-000639-a
- Дата створення : 15.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1144659
Відділ освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
вершкове масло- ID: UA-2017-01-19-000008-a
- Дата створення : 19.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 537089
Відділ освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -