• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад засвідчений уповноваженою особою учасника / або нотаріально / або іншим чином завірений. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).

Завершена

483 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 418.25 UAH
Номер: 18cd6289cdc741cfa91286f2c883c4c6
Внутрішній номер закупівлі: 8482995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-08-000052-b   
Замовник: Відділ освіти Новороздільської міської ради
Контактна особа: Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 483 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 418.25 UAH
Період уточнення: 08.02.2021 08:07 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2021 08:07 - 25.02.2021 00:00
Аукціон: 25.02.2021 12:39 - 25.02.2021 13:00
Період кваліфікації: 25.02.2021 13:01 - 09.03.2021 15:58
Період завантаження договору: 09.03.2021 15:58 - 29.03.2021 15:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 2845 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Україна, Відповідно до документації, Дошкільний навчальний заклад «Берізка», вул. Грушевського,26, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Голубок» , пр.Шевченка,24а, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Сонечко», вул. Шашкевича,11, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Малятко», пр. Шевченка,32а, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Струмок», с. Березина, вул. Грушевського, 11; Дошкільний навчальний заклад «Лісова казка», с. Берездівці, вул. Боринецька, 13а. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВ-ПРОДУКТ"

Оскарження: 09.03.2021 15:58 - 20.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 482 056.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
482 056.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 15:58
Відповіді на вимоги 10
Документи 74
Скарги 0
ПП Сузір'я
Початкова пропозиція 483 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
483 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b4abf17db84e4c9fab7dbc8b672848d5
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-08-000052-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВ-ПРОДУКТ"
Номер договору: 110
Сума договору: 432 067.85 UAH з ПДВ
Сума договору: 360 056.54 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 22.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
масло.pdf
pdf
додаткова масло.pdf
pdf
масло.pdf
p7s
sign.p7s