-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Оголошено тендер
483 650.00
UAH
Номер:
225193b2b7c5479bb91b93601be18776
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-04-003657-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
483 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.02.2021 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума483 650.00 UAH