-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
432 067.85
UAH з ПДВ
Номер:
b4abf17db84e4c9fab7dbc8b672848d5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-08-000052-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Контактна особа:
Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВ-ПРОДУКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43213142
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 380978464905 LVIV_PRODUCT@UKR.NET
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, Львів, 81131, Львівська обл., Пустомитівський район, село Солонка, ВУЛИЦЯ СТУСА , будинок 8
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
110
Дата підписання:
22.03.2021 00:00
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
432 067.85 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 011.31 UAH)
Оплачено:
394 209.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 65 701.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2550 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
81652, Україна, Відповідно до документації, Дошкільний навчальний заклад «Берізка», вул. Грушевського,26, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Голубок» , пр.Шевченка,24а, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Сонечко», вул. Шашкевича,11, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Малятко», пр. Шевченка,32а, м. Новий Розділ; Дошкільний навчальний заклад «Струмок», с. Березина, вул. Грушевського, 11; Дошкільний навчальний заклад «Лісова казка», с. Берездівці, вул. Боринецька, 13а.
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
051124bb9d9f457eb7a9ee9e5086e6bf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись п.1.ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.1.3, 3.1.,11.2 Договору №110 від 22.03.2021 р. (далі – Договір), а також за згодою Сторін, уклали цю Додаткову угоду про наступне: 1.Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі на 49984,80 грн.(сорок дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят чотири грн.80 коп.) залежно від реального фінансування видатків та фактичної потреби Замовника. Відповідно суму договору та Специфікацію (Додаток 1 до Договору) викласти у наступній редакції: Детальніше у прикріплиному файлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9278b63257634732ae50c629d524bad1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись ст.ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України, п. 2. ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та на підставі п. 11.2 даного Договору, уклали цю Додаткову угоду про наступне: 1. Сторони Договору погоджують змінити ціну за одиницю Товару (а саме ціну на залишок товарів, які необхідно ще поставити) у співвідношенні до ціни встановленої на підставі тендерної пропозиції не більше як на 10% при цьому не збільшуючи суму, визначену в договорі та викласти у новій редакції п. 3.1. та Додаток 1 до Договору «Технічна специфікація»: - «п. 3.1. Сума Договору становить: 432067,85 грн. (чотириста тридцять дві тисячі шістсот сім грн. 85 коп.) з ПДВ ».
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано