-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2022-12-29-002362-a
Закупівля здійснюється з урахуванням особливостей, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. N 1178 " Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Завершена
172 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 864.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 864.60 UAH
Номер:
013e967f1cc4486e95b06a26e6f36e19
Внутрішній номер закупівлі:
16499977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-29-002362-a
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
172 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2022 10:35 - 05.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2022 10:35 - 08.01.2023 10:40
Період кваліфікації:
08.01.2023 10:41 - 11.01.2023 22:46
Період завантаження договору:
17.01.2023 00:00 - 27.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴172 920.00 Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)