-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2023-12-27-012199-a
Завершена
302 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 512.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 512.00 UAH
Номер:
1e9eba2e0af84ba2a4ea1d51b87bb7e4
Внутрішній номер закупівлі:
20270486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-27-012199-a
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2023 17:21 - 01.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2023 17:21 - 04.01.2024 00:00
Аукціон:
04.01.2024 11:07 - 04.01.2024 11:30
Період кваліфікації:
04.01.2024 11:30 - 25.01.2024 14:40
Період завантаження договору:
31.01.2024 00:00 - 10.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 400.00 Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)