-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2023-12-27-012199-a
Завершена
302 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 512.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 512.00 UAH
Період уточнення:
27.12.2023 17:21 - 01.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим