-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Оголошено тендер
302 400.00
UAH
Номер:
cd8264f70120453c8c82396c44b4b979
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-27-004148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
302 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 15530000-2 - Вершкове масло (Вершкове масло)
Примітки:
закупівля на 2024 рік
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.12.2023 17:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума302 400.00 UAH