-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2019-02-04-001093-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
4ef02a6172f34c38887133a2e61ff72c
Внутрішній номер закупівлі:
3101293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-04-001093-a
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2019 23:55 - 10.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2019 23:55 - 20.02.2019 00:00
Аукціон:
20.02.2019 13:27 - 20.02.2019 13:54
Період кваліфікації:
20.02.2019 13:54 - 27.02.2019 19:59
Період завантаження договору:
27.02.2019 19:57 - 19.03.2019 19:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
1454 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
81562, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, Дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ, Львівська обл.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ПУТАС МАР'ЯНА МИРОСЛАВІВНА
Оскарження: 20.02.2019 13:54 - 10.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2658907068
-
Контактна особа:
маряна путас +380962565870 yaroslavu72@gmail.com
-
Адреса:
81652, Украина, Львівська область, Новий Розділ, проспект Шевченка 40 корпус Б кв21
Оскарження: 20.02.2019 13:54 - 10.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
138 130.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 130.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.02.2019 19:57
Документи
14
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА-ПРОДЗАХІД"
Оскарження: 27.02.2019 19:57 - 10.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42308809
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА-ПРОДЗАХІД" +380689728969 delta969@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Львівська обл., с. Солонка, 81131, Львівська обл., Пустомитівський район, село Солонка, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 6
Оскарження: 27.02.2019 19:57 - 10.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
196 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 948.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2019 19:59
Документи
43
Скарги
0
ПП "ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ "АГРО-ПРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38401888
-
Контактна особа:
Мар'яна Пришляк +380986682653 pp.agro-prod@ukr.net
-
Адреса:
81572, Україна, Львівська область, Городоцький район, село Тулиголове, вул. БЕРЕГОВА, будинок 221
Початкова пропозиція
198 907.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
8168cbc193364e4bbe36d8bd02b26683
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-001093-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА-ПРОДЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42308809
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА-ПРОДЗАХІД" +380689728969 delta969@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Львівська обл., с. Солонка, 81131, Львівська обл., Пустомитівський район, село Солонка, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 6
Номер договору:
50м
Сума договору:
221 910.82 UAH з ПДВ
Сума договору:
184 925.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 02.03.2020 23:59
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний