-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
221 910.82
UAH з ПДВ
Номер:
8168cbc193364e4bbe36d8bd02b26683
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-001093-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Контактна особа:
Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА-ПРОДЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42308809
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА-ПРОДЗАХІД" +380689728969 delta969@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Львівська обл., с. Солонка, 81131, Львівська обл., Пустомитівський район, село Солонка, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
50м
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 02.03.2020 23:59
Сума договору:
221 910.82 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 985.13 UAH)
Оплачено:
220 449.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 741.59 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
1454 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
81562, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, Дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ, Львівська обл.
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
16cb02ab3bbe4925903b6248a14e4b39
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору погоджують змінити ціну за одиницю Товару (а саме ціну на залишок товарів, які необхідно ще поставити) у співвідношенні до ціни встановленої на підставі тендерної пропозиції не більше як на 10% при цьому не збільшуючи суму, визначену в договорі та викласти у новій редакції п. 3.1. Договору та Додаток 1 до Договору «Технічна специфікація». Більш детально – у прикріпленому файлі додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
50м
Дата внесення змін до договору:
07.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
72f292ebcdff4cf78a70449a71228458
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору погоджують змінити ціну за одиницю Товару (а саме ціну на залишок товарів, які необхідно ще поставити) у співвідношенні до ціни встановленої на підставі тендерної пропозиції не більше як на 10% при цьому не збільшуючи суму, визначену в договорі та викласти у новій редакції п. 3.1. Договору та Додаток 1 до Договору «Технічна специфікація». Більш детально – у прикріпленому файлі додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
50м
Дата внесення змін до договору:
12.06.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
517faf83474f49e08ffaa44bc54f0b4d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із зміною банківських реквізитів Замовника, Сторони домовилися викласти у новій редакції п. 3.1 Договору та розділ «Місцезнаходження та банківські реквізити сторін». Більш детально – у прикріпленому файлі. Сума договору та кількість товарів після внесення змін – не змінились
Номер додаткової угоди:
50м
Дата внесення змін до договору:
05.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
31569a892e6c4a8b9b2cb4198be0c822
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору погоджують змінити ціну за одиницю Товару (а саме ціну на залишок товарів, які необхідно ще поставити) у співвідношенні до ціни встановленої на підставі тендерної пропозиції не більше як на 10% при цьому не збільшуючи суму, визначену в договорі та викласти у новій редакції п. 3.1. Договору та Додаток 1 до Договору «Технічна специфікація»: «3.1. Сума Договору становить: 184 925,69 грн. з ПДВ. ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ Найменування товару / Одиниці виміру / Кількість / Ціна за одиницю, грн., / Загальна вартість, грн. Вартість товару, який вже поставлено не змінюється Вершкове масло, фасоване в пачки по 200 г, виготовлене з коров’ячого молока, натуральних вершків, жирність не менше 73%, без ГМО, без додавання рослинних домішок та рослинних жирів. Відповідність ДСТУ. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків, без смаку гіркоти, без плісняви та пошкоджень фасування. кг. / 331 / 127.20 / 42 103,20 кг. / 214.4 / 131.00 / 18 025,60 кг. / 432 / 132.32 / 57 162,24 Всього поставлено на суму- 117 291.04 грн. Змінена вартість залишку товарів, які необхідно ще поставити Вершкове масло, фасоване в пачки по 200 г, виготовлене з коров’ячого молока, натуральних вершків, жирність не менше 73%, без ГМО, без додавання рослинних домішок та рослинних жирів. Відповідність ДСТУ. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків, без смаку гіркоти, без плісняви та пошкоджень фасування. кг. / 505 / 133.93 / 67 634.65 Сума Договору становить: 184 925,69 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.09.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6c01c3c1d41b4550a7357785b44c44a8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Cторони погодили продовжити строк дії Договору на час, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного – 2020 року, а саме до 28.02.2020 р. Більш детально – у прикріпленому файлі Загальна сума договору та обсяги постачання буде остаточно узгоджена Сторонами в окремій Додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
098571668cf743c7b082eb3ea3096443
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Ціна додаткової угоди складає суму, яка не перевищує 20% від суми визначеної за ним у 2019 році (залежно від фактичних обсягів фінансування Замовнику) і становить 36985,13 грн. з ПДВ. 2. Викласти п. 3.1. Договору у такій редакції: «п.3.1. Загальна сума договору з урахуванням суми 20%-ї угоди складає 221910,82 грн. з ПДВ . 3. Викласти п. 10.1. Договору у такій редакції: “10.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до моменту завершення Замовником процедури закупівлі на початку 2020 року, а саме до 02.03.2020 р.” З огляду на викладене вище, Замовник підтверджує, що видатки на мету, задля якої Сторони укладають цю Додаткову угоду, затверджено в установленому порядку. Більш детально – у прикріпленому файлі
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
11.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано