-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паста томатна; Родзинки; Чорнослив без кістки; Сухофрукти (суміш); Курага- ID: UA-2024-01-30-010711-a
- Дата створення : 30.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20576312
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Томатна паста, суміш сухофруктів- ID: UA-2023-11-03-011728-a
- Дата створення : 03.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19512951
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена- ID: UA-2023-08-25-010862-a
- Дата створення : 25.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18784205
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена- ID: UA-2023-08-10-011808-a
- Дата створення : 10.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18645785
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (повидло, томатна паста, сухофрукти)- ID: UA-2021-02-26-006085-a
- Дата створення : 26.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8826743
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Родзинки- ID: UA-2019-11-22-000660-a
- Дата створення : 22.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4055110
ДК 021:2015: 15332412-5 Оброблені родзинкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повидло- ID: UA-2019-09-26-000879-a
- Дата створення : 26.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3829168
ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти- ID: UA-2019-08-28-000052-c
- Дата створення : 28.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3720390
ДК 021:2015: 15332410-1 СухофруктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Родзинки- ID: UA-2019-08-28-000089-a
- Дата створення : 28.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3720236
ДК 021:2015: 15332412-5 Оброблені родзинкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти- ID: UA-2019-07-24-001202-a
- Дата створення : 24.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3613365
ДК 021:2015: 15332410-1 СухофруктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Родзинки- ID: UA-2019-07-09-000595-a
- Дата створення : 09.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3559034
ДК 021:2015: 15332412-5 Оброблені родзинкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Родзинки- ID: UA-2019-04-18-001298-b
- Дата створення : 18.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3258623
ДК 021:2015: 15332412-5 Оброблені родзинкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повидло- ID: UA-2019-02-08-000654-a
- Дата створення : 08.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2984438
ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повидло- ID: UA-2019-02-06-001948-b
- Дата створення : 06.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2970252
ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти- ID: UA-2018-09-10-000322-b
- Дата створення : 23.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2495054
ДК 021:2015: 15332410-1 СухофруктиЗавершена -