-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-011808-a
Торги відмінено
3 143 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 715.00 UAH
Номер:
7d0df414334c4eb290829b85a325f444
Внутрішній номер закупівлі:
18645785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-10-011808-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445075 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 143 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.08.2023 17:24 - 20.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2023 17:24 - 23.08.2023 16:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
763feeaca65d4880b3123819135924dd
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невірно зазначена осчікувана вартість закупівлі
Період оскарження:
22.08.2023 16:33 - 02.09.2023 00:00
Дата опублікування:
22.08.2023 16:33
Дата виконання:
02.09.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 143 000.00 Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена