• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена

Оголошено тендер

3 143 000.00 UAH
Номер: 827d6a05435b4002b6fa723213405b29
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-10-003136-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Очікувана вартість: 3 143 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена
Примітки: Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 10.08.2023 року №147
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.08.2023 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 143 000.00 UAH