-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паста томатна; Родзинки; Чорнослив без кістки; Сухофрукти (суміш); Курага
Тендер Prozorro UA-2024-01-30-010711-a
Завершена
798 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 992.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 992.50 UAH
Номер:
a12373cb09374ca4aeaccc5560440fa5
Внутрішній номер закупівлі:
20576312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-30-010711-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445075 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
798 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2024 15:09 - 04.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2024 15:09 - 07.02.2024 15:14
Аукціон:
08.02.2024 12:01 - 08.02.2024 12:30
Період кваліфікації:
08.02.2024 12:30 - 15.02.2024 13:21
Період завантаження договору:
21.02.2024 00:00 - 02.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴798 500.00 Паста томатна; Родзинки; Чорнослив без кістки; Сухофрукти (суміш); Курага