-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паста томатна; Родзинки; Чорнослив без кістки; Сухофрукти (суміш); Курага
Оголошено тендер
798 500.00
UAH
Номер:
9654b3aef4704a8383accb2daa2c3ca5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-30-004636-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
798 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паста томатна; Родзинки; Чорнослив без кістки; Сухофрукти (суміш); Курага
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи № 39 від 30.01.2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.01.2024 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума798 500.00 UAH