-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (повидло, томатна паста, сухофрукти)
Тендер Prozorro UA-2021-02-26-006085-a
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
61a90926603a4b66b78ac241902305e0
Внутрішній номер закупівлі:
8826743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-26-006085-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 800.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2021 14:15 - 04.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2021 14:15 - 14.03.2021 18:00
Аукціон:
15.03.2021 11:24 - 15.03.2021 11:46
Період кваліфікації:
15.03.2021 11:46 - 24.03.2021 15:09
Період завантаження договору:
24.03.2021 15:09 - 13.04.2021 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
повидло
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
томатна паста,
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
сухофрукти
Кількість
5400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бондарчук Олександр Володимирович
Оскарження: 19.03.2021 15:53 - 30.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060916237
-
Контактна особа:
Бондарчук Олександр Володимирович +380972621919 Vital-tone@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Прибузька 44 кв.95
Оскарження: 19.03.2021 15:53 - 30.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
311 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
244 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2021 15:53
Відповіді на вимоги
9
Документи
89
Скарги
0
ФОП Мудрик О.О.
Оскарження: 24.03.2021 15:09 - 04.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2716322936
-
Контактна особа:
Мудрик Олег Олексійович +380674921704 elena261990@hotmail.com
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул.Миру 1/149, кв.12
Оскарження: 24.03.2021 15:09 - 04.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
323 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2021 15:09
Відповіді на вимоги
9
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
99f6e79aeec24f85bb59ca0a006454d4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-26-006085-a-c1
Постачальник:
ФОП Мудрик О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2716322936
-
Контактна особа:
Мудрик Олег Олексійович +380674921704 elena261990@hotmail.com
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул.Миру 1/149, кв.12
Номер договору:
14/04
Сума договору:
245 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
14.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний