-
Відкриті торги
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (повидло, томатна паста, сухофрукти)
245 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
99f6e79aeec24f85bb59ca0a006454d4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-26-006085-a-c1
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП Мудрик О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2716322936
-
Контактна особа:
Мудрик Олег Олексійович +380674921704 elena261990@hotmail.com
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул.Миру 1/149, кв.12
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/04
Дата підписання:
14.04.2021 00:00
Період дії договору:
14.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
245 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
79 669.69 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
повидло
Кількість
2724 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
томатна паста,
Кількість
545.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
сухофрукти
Кількість
4909 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3e70e43b77804356b64f49d39a4b82e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a5a29f99639f41ee875de0d2355952d5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано