-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена
Тендер Prozorro UA-2023-08-25-010862-a
Завершена
1 184 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 920.00 UAH
Номер:
ad7a643010ae4fd380b6e6d2b0105908
Внутрішній номер закупівлі:
18784205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-25-010862-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойчук Валентина Володимирівна +380385445893 kobz_nat@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 184 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2023 17:02 - 30.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2023 17:02 - 02.09.2023 00:00
Аукціон:
04.09.2023 14:01 - 04.09.2023 14:24
Період кваліфікації:
04.09.2023 14:24 - 06.09.2023 16:21
Період завантаження договору:
12.09.2023 00:00 - 22.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 184 000.00 Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена