-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна (для посипання доріг) з протизлежувальною добавкою- ID: UA-2026-07-10-005996-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784753
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 30 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом- ID: UA-2026-02-24-015035-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28416183
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна- ID: UA-2026-02-20-010418-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28380032
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна- ID: UA-2026-02-20-002127-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28371763
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна- ID: UA-2026-02-18-012921-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28351550
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна в бегах- ID: UA-2026-02-18-012669-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28351297
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна 50кг- ID: UA-2026-02-18-005064-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343715
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом- ID: UA-2026-02-09-014121-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28238898
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом- ID: UA-2026-01-05-004058-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27836625
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом- ID: UA-2025-11-25-019387-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27268547
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна (сіль для посипання доріг)- ID: UA-2024-08-09-000877-a
- Дата створення : 09.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22271940
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кам’яна сіль (Сіль для промислового переробляння)- ID: UA-2024-01-10-002699-a
- Дата створення : 10.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20342845
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна (сіль для посипання доріг)- ID: UA-2023-10-09-010890-a
- Дата створення : 09.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19220298
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна- ID: UA-2023-01-27-006964-a
- Дата створення : 27.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16754033
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сіль технічна- ID: UA-2022-10-06-001548-a
- Дата створення : 06.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15512585
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -