-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна
Тендер Prozorro UA-2026-02-18-012921-a
Завершена
130 830.00
UAH з ПДВ
Номер:
335b21974b594affa8e31620d1360d25
Внутрішній номер закупівлі:
28351550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-18-012921-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Синявський Олександр Олександрович 380459447880 oleksandrzakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
130 830.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сіль технічна
Кількість
26.7 тонна
Період постачання
до 18.02.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЕО ЛОГІСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45493333
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
130 830.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2026 16:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bfc5f408cd5458cb35ddebb21480992
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-18-012921-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ГЕО ЛОГІСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45493333
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
135-к/26
Сума договору:
130 830.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
109 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.02.2026 00:00
Статус:
Підписаний