• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сіль технічна в бегах

Завершена

65 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f0ff465ab6914a638c60f015539f58a2
Внутрішній номер закупівлі: 28351297
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-18-012669-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Контактна особа: Синявський Олександр Олександрович 380459447880 oleksandrzakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 65 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сіль технічна в бегах
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 10 тонна
Період постачання до 17.02.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДФЕМЕЛІ"
Ціна пропозиції 65 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2026 16:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c04ec4c5c9c84ef6b9157f1ded740169
Ідентифікатор договору: UA-2026-02-18-012669-a-a1
Постачальник: ТОВ "БУДФЕМЕЛІ"
Номер договору: 57-і/26
Сума договору: 65 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 54 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 17.02.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обґрунтування підстави за пп. 4 п. 13 Особливостей.pdf
pdf
57-і-26.pdf
pdf
Ухвала.pdf
pdf
Приписи.pdf
pdf
Лист про розірвання договору.pdf
pdf
Протокол №9.pdf
pdf
43531570_ТОВ_БУДФЕМЕЛІ_2026-02-18_11-47.pdf