-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль технічна (для посипання доріг) з протизлежувальною добавкою
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-005996-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 30 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 30 днів назад
5 208 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
875b08650d4b4a8a95dfac89f7e3de12
Внутрішній номер закупівлі:
29784753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-005996-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Сергіївна Гісар 380459460580 fpzkpbb@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 13:15 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 13:15 - 26.07.2026 00:00
Аукціон:
27.07.2026 12:21 - 27.07.2026 12:50
Період кваліфікації:
27.07.2026 12:50 - 06.08.2026 13:32
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 208 333.33 Сіль технічна (для посипання доріг) з протизлежувальною добавкою