• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сіль технічна 50кг

Завершена

62 643.00 UAH з ПДВ
Номер: f3d2b41c61b04a37866b5b15bcc479bf
Внутрішній номер закупівлі: 28343715
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-18-005064-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Контактна особа: Синявський Олександр Олександрович 380459447880 oleksandrzakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 62 643.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сіль технічна 50кг
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 133 мішок
Період постачання до 17.02.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватна фірма «АНЖІО»
Ціна пропозиції 62 643.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2026 11:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ffc74e9343f46699590ac537ff50d56
Ідентифікатор договору: UA-2026-02-18-005064-a-a1
Постачальник: Приватна фірма «АНЖІО»
Номер договору: 133-к/26
Сума договору: 62 643.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 52 202.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 17.02.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
133-к-26.pdf
pdf
21475635_ПФ_АНЖІО_2026-02-18_11-26.pdf
pdf
Обґрунтування підстави за пп. 4 п. 13 Особливостей.pdf
pdf
Лист про розірвання договору.pdf
pdf
Ухвала.pdf
pdf
Приписи.pdf