-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2025-12-23-017616-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27728704
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2025-12-23-013781-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27724955
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2024-12-30-004252-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23907018
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-08-003350-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19963165
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею- ID: UA-2022-12-01-008529-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16058858
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-08-18-001597-a
- Дата створення : 18.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15133492
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-05-30-000900-a
- Дата створення : 31.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14672896
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-31-000666-b
- Дата створення : 31.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13532944
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-15-002462-a
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13147945
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-26-005105-a
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12719902
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-06-08-002934-b
- Дата створення : 08.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10231881
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 40178802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-21-000906-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7879818
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-08-001685-b
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7603274
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-01-22-001453-a
- Дата створення : 22.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4330005
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2019-02-06-001797-c
- Дата створення : 06.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2971206
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -