-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-26-005105-a
Торги не відбулися
260 278.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 301.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 301.39 UAH
Номер:
fffbf31ed5f848d09cf9103e9e18b99e
Внутрішній номер закупівлі:
12719902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-26-005105-a
Замовник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Цихуляк Михайло Степанович +380673708818 trostyanets-gromada@ukr.net http://tog.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 278.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 301.39 UAH
Період уточнення:
26.11.2021 11:38 - 05.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2021 11:38 - 15.12.2021 11:43
Аукціон:
з 16.12.2021 12:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
51035 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
81614, Україна, Львівська область, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2 (об'єкти комунальної власності)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович +380503170459 CSCLez.tender@gmail.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Початкова пропозиція
260 278.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 278.50 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
75
Скарги
0