• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

260 278.50 UAH
Номер: 428d6cc32d964a9986ada293718e8710
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-26-004555-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
Замовник: Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
Очікувана вартість: 260 278.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Вид закупівлі: аб. 1 п. 5 ч. 2 ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі»: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 26.11.2021 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 51035 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 278.50 UAH