• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Закупівля на 2022 рік

Торги не відбулися

260 278.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 301.39 UAH
Номер: eb54aa9bee09467aaba403361904fb47
Внутрішній номер закупівлі: 13147945
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-15-002462-a   
Замовник: Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Цихуляк Михайло Степанович +380673708818 trostyanets-gromada@ukr.net http://tog.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 278.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 301.39 UAH
Період уточнення: 15.12.2021 12:27 - 21.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2021 12:27 - 31.12.2021 12:32
Аукціон: з 04.01.2022 12:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елкетрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 51035 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 81614, Україна, Львівська область, м.Львів, вул.ЗЕЛЕНА, 2 (об'єкти комунальної власності) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
Початкова пропозиція 260 278.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 278.50 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 77
Скарги 0