-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
260 278.50
UAH
Номер:
82444165d066466abc29b12d22ee6a31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-15-010634-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
260 278.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля на 2022 рік. Вид закупівлі: аб. 1 п. 5 ч. 2 ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі»: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2021 12:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
51035 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 278.50 UAH