-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-004252-a
Завершена
563 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbc3c61a6c394c298a3206711d58d89c
Внутрішній номер закупівлі:
23907018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-30-004252-a
Замовник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Левицький Остап Володимирович +380974888572 ostlev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється у відповідності до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, шляхом укладення договору про закупівлю, укладеного без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, у разі коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії.
Очікувана вартість:
563 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (універсальна послуга)
Кількість
58112 кіловат-година
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
81614, Україна, Львівська область, с. Тростянець, вул. Зелена, 2 (за адресами місцезнаходження об'єктів замовника, які включені до Договору про закупівлю послуг з розподілу електричної енергії № 4710520 від 27.02.2024 року)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Монастирський Андрій Йосифович 0676728514
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Ціна пропозиції
563 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2024 12:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2e89945c508c4236a96bdcb344d5fc51
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-30-004252-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Номер договору:
4710520
Сума договору:
463 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
385 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.12.2024 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
27.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний