-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (універсальна послуга)
Оголошено тендер
563 000.00
UAH
Номер:
fc4e5762c3004f6a88072a0a73a065a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-30-004600-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
563 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (універсальна послуга)
Примітки:
Закупівля здійснюється у відповідності до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, шляхом укладення договору про закупівлю, укладеного без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, у разі коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
30.12.2024 11:52
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
у послугу є державним регульованим тарифом, всі складові вартості електричної енергії, що поставляється за універсальною послугою підлягають державному регулюванню. ТОВ «Львівенергозбут» є єдиним постачальником універсальної послуги за місцезнаходженням об’єктів замовника – у Львівській області. На підставі вищевикладеного, для закупівлі електричної енергії для потреб 2025 року Замовник застосовує підпункт 5 п.13 Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії без застосування відкритих торгів/електричного каталогу.
-
Дата публікації:
30.12.2024 12:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (універсальна послуга)
Кількість
58112 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума563 000.00 UAH