-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-008529-a
Закупівля на 2023 рік.
Завершена
281 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 407.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 407.45 UAH
Номер:
27901bf2641143b3983f248eb9607481
Внутрішній номер закупівлі:
16058858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-008529-a
Замовник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Левицький Остап Володимирович +380974888572 ostlev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
281 490.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 13:04 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 13:04 - 09.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
09.12.2022 00:00 - 15.12.2022 10:57
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 490.00 Електрична енергія з постачанням та передачею