-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Оголошено тендер
281 490.00
UAH
Номер:
3f5ac34109704b7ca658bde87e8087eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-01-002532-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40178802
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Тростянець, Львівська область, Стрийський район, с.Тростянець, вул.ЗЕЛЕНА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
281 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з постачанням та передачею
Примітки:
Закупівля на 2023 рік. Відкриті торги з особливостями (закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.12.2022 12:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з постачанням та передачею
Кількість
46915 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума281 490.00 UAH