-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-07-01-004004-b
- Дата створення : 01.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10548477
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-06-04-004526-b
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10194030
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-05-18-002514-c
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9916708
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-09-29-004634-c
- Дата створення : 29.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6508161
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-06-22-004255-b
- Дата створення : 22.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5360893
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-06-05-007001-b
- Дата створення : 05.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5199459
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-04-17-003755-c
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4881977
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-04-17-010423-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4879211
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-03-30-000967-c
- Дата створення : 30.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4730545
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-03-12-001549-c
- Дата створення : 12.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4632476
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2019-01-31-000743-c
- Дата створення : 06.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2971915
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2018-05-16-000473-a
- Дата створення : 22.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2000283
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2017-02-22-000263-b
- Дата створення : 02.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 624309
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -